Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS wprowadza podwyżki dla urzędników. Kukiz: to program "Koryto plus"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2016 r. o 21:06 Powrót do artykułu
Hańba! Hańba! Hańba! Ja też chcę taką p o d w y ż k e!!!!! Polka P o l k a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to mówiła osoba pełniąca funkcje prezydenta ; ojczyna dojna , bezczelne  pisiory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 40 latach pracy wpadlo na konto w marcu five pln.Biedakom co maja wiecej dzieci to 500+ na kazde.Natomiast nieroby zycza sobie po 5000+.Jak mi sie wydaje to przegieli pale,ogladalem uzasadnienie posla sprawozdawcy ktory uzasadnial w ten sposob,ze oni nie chca dla siebie ale sa wspanialo-myslni i dadza nawet prezydentowej jak i poprzedniczkom tzn zonom bylych prezydentow.Sciema i glupota dobrej zmiany osiagnela dno ale dno moze sie urwac a wowczas zostana wam tylko wspomnienia o pelnych korytach+.Bedzie za pozno na opamietanie,juz 8-lat temu Polacy powiedzieli wam prawde-WON OD KORYTA.A teraz moze byc gorzej w tiurmach sa wolne miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEdyna sensowna obecnie partia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacytuje klasyka - coscie skułwysyny uczynili z ta kraina? czy wielbiciele moherow w koncu przejrzały na oczy, czy czekamy az zostaniemy w samych skarpetkach albo i nawet bez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koryto plus wg PIS: Z wyliczeń wynika, że w 2020 roku kończący kadencję prezydent Duda dostanie pensję w wysokości 31 418 zł brutto. W tym samym czasie premier otrzyma wynagrodzenie przekraczające 30 tys. zł. To prawie dwa razy więcej niż obecnie. Minister zarobi ponad 25 tys. zł. Jego uposażenie wzrośnie o ponad 10 tys. zł. Wiceministrowie - tak często wymieniani jako ci najgorzej zarabiający - zamiast obecnych 11-12 tys., otrzymają 19-22 tys. zł brutto miesięcznie. Na rękę będzie to więc nawet 15 tys. zł. Na zmianach sporo zyskają parlamentarzyści. Pensja posła czy senatora wraz z dietą wyniesie 17 237 zł. A ty emerycie ile dostałeś podwyżki emerytury 4 zł - to się ciesz bo mogło być 2 zł ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Kukizy i reszta opozycji na tym zyska podwójnie. Zrobią sobie PR pianiem, jakie to złe, ale dobrze wiedzą że pianie nic nie da, bo PiS i tak ma większość. Czyli z jednej strony pokażą, jacy oni są dobrzy, a podwyżki i tak zainkasują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
1/6 wybrała PISuarów , a cały naród ma cierpieć ?
Takie są skutki nie chodzenia na wybory, bo mi się nie chce, bo mam co innego do roboty, bo nie po drodze, bo... i wiele innych wymówek. To pretensja nie do tych co wybrali PIS, bo ci są zawsze zwarci i gotowi, tylko do tych, którzy nie poszli. To oni są odpowiedzialni za to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pracę winni dawać a nei za leżenie i ***enie się, zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe oblicze PIS-u.TKM./Teraz qrwa My/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te podwyżki to mają być co roku. Ale załatwili elektorat, emeryt trzy złote a premier kilka tysięcy podwyżki. Teraz to dopiero będą się pchać do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS pozwalniał już fachowców z kluczowych stanowisk, obsadził te funkcje swoimi, to teraz skok na kasę. Zastanowiło kogoś, że kolejnośc nie była odwrotna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedź schetyny można skwitować powiedzeniem: "przygadał kocioł garnkowi" Politycy zapomnieli że to nie praca tylko zaszczytna służba krajowi i narodowi. Non profit. Czyżby kolejna "zmiana świń przy korycie"? A ja myślałem i uwierzyłem ,że będzie inaczej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wypowiedź schetyny można skwitować powiedzeniem: "przygadał kocioł garnkowi" Politycy zapomnieli że to nie praca tylko zaszczytna służba krajowi i narodowi. Non profit. Czyżby kolejna "zmiana świń przy korycie"? A ja myślałem i uwierzyłem ,że będzie inaczej .
przyganiał nie przygadał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim tempie i z takm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim tempie i z takim rozdawnictwem to ten kraj szybciutko doprowadzą do ruiny. A nikt nie chciał wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dortt napisał:
koryto plus to jest przynajmniej za pracę ,a 500+ jest za leżenie do góry jajami i robienie dzieci i to jest pusty kukizie różnica. Spadaj na drzewo
Na wstępie nie jestem zwolennikiem Kukiza ani jemu podobnych parlamentarnych nieudaczników! Piszesz, że koryto plus jest za pracę?. Ja się pytam za jaką pracę?? Gonić motłoch OPiSdzelców z tego kraju!!! Dość już rządów nieudaczników i złodziei przez te wszystkie lata rozkradających nasz kraj!! Ciemny ludu lubelszczyzny ocknij się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T.A. k to turla się w "Koołko, Koołeczko Zła" ("W Kręgu Zła"? "Circle Rouge"?) Krajowa POlityka na "Jewrejskim POziomie" standardów POdwyżki , POdwyżek wyznaczonych jeszcze za Platwurmicy: , , Patrzę i niedowierzam - o "Korycie+". Za rok, za dwa, byłoby w stylu. Dziś to jednak oznaka "Laurki Wyborczej+", spocznięcia na Laurach PiS. Nikt im przecież rozsądnych i uzasadnionych podwyżek i w rozsądnym czasie nie broni. To pewnie i "Lukrowanie+" i "PrzyPudrowywanie+", w tym Gruba, Gruba, Gospodarcza "Kreska+". Wytoczyć trza niezależny "Proces - - " , Regionalnej Kleece Platwurmicy, niedobitkom Leszka.Miecha.Sprzedawczyka.Komunisty (IIIciej R.Pe), albo i całemu blokowi Rządów [PO-PiS] za lat [2006-2013/4/5] za nietykanie i ukrywanie Regionalnych Gangsterów, zjadających Wybranych Obywateli w "dosłowności" - kawałek po kawałku, za Poplecznictwem również Wybranych Oświatowych Wedźminów. TA zezwierzęciała "miłość" w sumie Regionalnego Stada "Świń".KC-Masońskiej Chlewni, będącej raz przy Korycie, a raz PO-za, do leśnego pewnego "Zwierza" (co "nie zna cywilizacji"), a niby: TA Miłość "katolicka" do "katolika" (żeby choć jakiś Innowierca, nie!) POKEMON-y D.T. już przegrały. (POlicyjne-"Krzyżactwo" Eksterminacji Mimo Ogłoszonej Niepodległości) za okrutnych manipulacji z okresu 01.VII.2009r.-14.VII.2009r. TAA-kie są fakty (Tej Anty-Ludzkiej Tarczy, Anty-wszystko Tarczy). Lecz dołączą do nich w sumie Wszyscy Karierowicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU anty-Sęp, Anty-SEM, Anty-Chazar, Anty-Słomiany-Katolik: -------------- Nie wiem, czy zatwiedziło: T.A.k , a nie inaczej, to turla się w "Koołko, Koołeczko Zła" ("W Kręgu Zła"? "Circle Rouge"? z Alain Delon, film - jedna z fabuł Kwintensencji Zła) Krajowa POlityka na "Jewrejskim POziomie" standardów POdwyżki , POdwyżek wyznaczonych jeszcze za Platwurmicy: Patrzę i niedowierzam - o "Korycie+". Za rok, za dwa, byłoby w stylu. Dziś to jednak oznaka "Laurki Wyborczej+", spocznięcia na Laurach PiS. Nikt im przecież rozsądnych i uzasadnionych podwyżek i w rozsądnym czasie nie broni. To pewnie i "Lukrowanie+" i "PrzyPudrowywanie+", w tym Gruba, Gruba, Gospodarcza "Kreska+". Wytoczyć trza niezależny "Proces - - " , Regionalnej Kleece Platwurmicy, niedobitkom Leszka.Miecha.Sprzedawczyka.Komunisty (IIIciej R.Pe), albo i całemu blokowi Rządów [PO-PiS] za lat [2006-2013/4/5] za nietykanie i ukrywanie Regionalnych Gangsterów, zjadających Wybranych Obywateli w "dosłowności" - kawałek po kawałku, za Poplecznictwem również Wybranych Oświatowych Wedźminów. TA zezwierzęciała "miłość" w sumie Regionalnego Stada "Świń".KC-Masońskiej Chlewni, będącej raz przy Korycie, a raz PO-za, do leśnego pewnego "Zwierza" (co "nie zna cywilizacji"), a niby: TA Miłość "katolicka" do "katolika" (żeby choć jakiś Innowierca, nie!) POKEMON-y D.T. już przegrały. (POlicyjne-"Krzyżactwo" Eksterminacji Mimo Ogłoszonej Niepodległości) za okrutnych manipulacji z okresu 01.VII.2009r.-14.VII.2009r. TAA-kie są fakty (Tej Anty-Ludzkiej Tarczy, Anty-wszystko Tarczy). Lecz dołączą do nich w sumie Wszyscy Karierowicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU anty-Sęp: T.A.k , a nie inaczej, to turla się w "Koołko, Koołeczko Zła" ("W Kręgu Zła"? "Circle Rouge"? z Alain Delon, film - jedna z fabuł Kwintensencji Zła) Krajowa POlityka na "Jewrejskim POziomie" standardów POdwyżki , POdwyżek wyznaczonych jeszcze za Platwurmicy: Patrzę i niedowierzam - o "Korycie+". Wytoczyć trza niezależny "Proces - - " , Regionalnej Kleece Platwurmicy, niedobitkom Leszka.Miecha.Sprzedawczyka.Komunisty (IIIciej R.Pe), albo i całemu blokowi Rządów [PO-PiS] za lat [2006-2013/4/5] za nietykanie i ukrywanie Regionalnych Gangsterów, zjadających Wybranych Obywateli w "dosłowności" - kawałek po kawałku, za Poplecznictwem również Wybranych Oświatowych Wedźminów. TA zezwierzęciała "miłość" w sumie Regionalnego Stada "Świń".KC-Masońskiej Chlewni, będącej raz przy Korycie, a raz PO-za, do leśnego pewnego "Zwierza" (co "nie zna cywilizacji"), a niby: TA Miłość "katolicka" do "katolika" (żeby choć jakiś Innowierca, nie!) POKEMON-y D.T. już przegrały. (POlicyjne-"Krzyżactwo" Eksterminacji Mimo Ogłoszonej Niepodległości) za okrutnych manipulacji z okresu 01.VII.2009r.-14.VII.2009r. TAA-kie są fakty (Tej Anty-Ludzkiej Tarczy, Anty-wszystko Tarczy). Lecz dołączą do nich w sumie Wszyscy Karierowicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...